Spol & Industriservice AB
Spol & Industriservice | Kontakta oss

Du är alltid välkommen att kontakta oss vid frågor, funderingar eller förbättringsförslag.


Telefon: 011 - 19 95 03
E-mail: info@spol-industriservice.se

Besöksadress: Slakthusvägen 4, 602 28 Norrköping
Fakturering: faktura@spol-industriservice.se

E-faktura: GLN: 7365566337612, VAN: InExchange

Organisationsnummer: 556633-7613
Moms reg. nummer / VAT-nummer: SE556633761301
Postgiro: 80751-1
Bankgiro: 5485-3072


Transportledning / Administration
Joakim Gustafsson
– Driftledare
011-199503
joakim.gustafsson@spol-industriservice.se

Jonas Jonasson
– Arbetschef / TV-inspektion

070- 602 18 70
jonas.jonasson@spol-industriservice.se

Mathias Asplund
- Arbetsledare

070- 694 80 11
mathias.asplund@spol-industriservice.se

Henrik Lavin
– Ekonomichef

072-728 92 90
henrik.lavin@spol-industriservice.se

Johanna Strandstedt
– Kvalitet/Miljö-HR

073-035 93 70
johanna.strandstedt@spol-industriservice.se

Andreas Wissting
– Driftchef

070-622 60 02
andreas@spol-industriservice.se

Lars Strandstedt
– VD

 

070-586 20 57
lars@spol-industriservice.se

Kontakta oss gärna via formuläret nedan


Följ oss i sociala medier!